מנהלי ומפעילי צהרונים, זה בשבילכם

בוחרים להשפיע ….חשוב להגיע ולהניע קדימה….
שלום אני שרון ממן ,חלמתי חלום ,שלא אהיה לבד. רציתי שיהיה לי עם מי לחלוק ,לשתף ,וממי ללמוד ולהתפתח תמיד הייתי זו ששואלת וזו שעונה, ובעיקר מנסיון החוויות שלא תמיד הן קלות מבינה היום יותר מתמיד את הנהלים והכללים ….
אני מנהלת מזה כעשר שנים צהרון
והבנתי צעד אחר צעד עד כמה להיות ביחד ללמוד לחשוב לתמוך להכיר ולהתחדש לתרום ולהיתרם משמעותי וחשוב לכולנו כאנשי מקצוע.
אל החלום צירפתי אנשי מקצוע ייחודיים שיאפשרו לו להתגשם והיום אני שמחה לבשר שארגון חדשני ופורץ דרך הן בהיבט החברתי והן בהיבט המקצועי קם בימים אלו ובכל יום מצטרפים חברים חדשים שבוחרים להיות חלק ממיזם איכותי וייחודי זה ולמעלה מ150 חברים שותפי דרך .
צהרונט ארגון הצהרונים הארצי …. יחד חברנו למען מטרה משותפת להביא למודעות ארצית ולהעלות את חשיבות מרכזי החינוך לתרבות הפנאי חוויה והעשרה בשעות הצהריים כפי שהם מוכרים בשם צהרונים .מתוך צורך וההבנה ששעות וזמני הפעילות של הצהרון אלו הם שעות משמעותיות המשפיעות באופן ישיר על הילד ומשפחתו . שעות המבקשות יחס אישי וזמן איכות שבו לכל ילד יתאפשר להכיל את כל מה שעבר עליו במהלך היום במסגרות החינוך השונות .
אנחנו בצהרונט בוחרים לחזק ולהעניק בית לכל מנהלי ובעלי הצהרונים , קטן כגדול מתוך אמונה שהשלם יותר מסך חלקיו ויחד לכולנו יש את היכולת להעניק מהידע מהניסיון שצברנו מהצלחות וכישלונות…
ילדים בצמיחה והתפתחות הם ילדים שחווים תמיכה ותחושת מוגנות ובטחון. בצוות צהרונט חשוב לנו להוסיף ולומר לכל ילד וילדה שאנחנו אנשי המקצוע בחרנו להביא להם את האהבה שלנו ונעשה הכל על מנת לרכוש את הידע הרלוונטי שיענה על השאלות :מה ,למה ,ואיך… נוכל להעניק ולחזק תחושת המוגנות והביטחון האישי שיאפשרו לחיות באופן הרמוני עם כל הצרכים
בנוסף שמחים לשתף ןלספר על מפגש נוסף במתנה
לחברי ארגון צהרונט המפגש ללא עלות …
לחדשים עלות בסך 60 שח אשר יקוזזו במידה וירשמו לארגון .
עלות לשנה 180 ₪ (כולל מע”מ). דמי חבר אלו מקנים לכם הנחה בכנסים והשתלמויות והנחות משמעותיות אצל מפעילים אשר חוברים יחד לשיתוף פעולה בימים אלו בנוסף לרישום לאתר צהרונט .
המפגשים מתקיימים בימי ה’ האחרונים בכל חודש.
פרטים נוספים אצלי. – שרון 052-2321426 או צרו קשר כאן

מצפים ונרגשים לראותכם בברכה צוות הצהרונט…

חוויות מהמפגשים האחרונים