אודות

sharonנעים מאד!

שמי שרון ממן, הנני נשואה, אם גאה לשתי בנות מקסימות, בעלת רקע עשיר בניהול אדמיניסטרטיבי ומשנת 2007 מנהלת צהרון משגשג בזכרון יעקב.
כבעלת צהרון, הבנתי מהר מאוד שתפקידי לא מסתכם בשמירה על ילדים.
מעבר להקניית תכנים חווייתיים וחברתיים, תוך אחריות לשלומם ולביטחונם הפיזי של הילדים, מתקיימים בצהרון שלי דגשים רבים בכל הנוגע ליחסים בינאישיים והענקת מרחב פיסי ורגשי המאפשר לילדים שלי לחוש בטוחים, אהובים ורצויים.
עם הזמן, תוך התנסות פעילה, מצאתי שאני שואבת הנאה וסיפוק רב מיצירת תכנים, משחקים, הפעלות נושא ומערכי הדרכה מובנים – עבור הצהרון הפרטי שלי. ההשתלמויות המקצועיות הרבות שעברתי, תרמו להשלמת ידע ארגוני ודידקטי יקר ערך שבא לידי ביטוי בהפעלת הצהרון שלי.
בהדרגה ובהתמדה, צברתי אוסף מרשים של הפעלות לימי שגרה, לימי הקיץ, לחגים ולציוני דרך נוספים במעגל השנה. התגובות החיוביות מאת הילדים, ההורים, אנשי מקצוע וקולגות רק חיזקו את התלהבותי.
בשלב זה הבנתי שיש ביכולתי לחלוק את האוצר הזה אתכם, במטרה לתרום ולהיתרם בנושאים תכניים ובנושאים רלוונטיים אחרים המתייחסים להיבטים השונים של ניהול, תפעול ושיווק צהרון- עד לכלל היותו עסק ריווחי ומשגשג .
אני רואה את הצהרונט כרשת חברתית ייחודית ומזמינה אתכם לקיים דיאלוג מפרה, אך לא פחות חשוב, לחסוך מכם זמן יקר ומשאבים בתהליכי ניסוי וטעייה. כל זאת, באמצעות הנגשה של תכנים והפעלות, השתלמויות וסדנאות, העשרה והכוונה מקצועית.

 

רוצים לקרוא מה כתבו עליי בעיתון? לחצו כאן

רוצים לראות ראיון איתי בטלויזיה? לחצו כאן